Kontakt Oss

Besøke Oss: Arendalsveien 32 ,4878 Grimstad
post : boks 337 ,4892 Grimstad
E-post: post@aei.no

Sentralbord

Kontakt vårt sentralbord mellom
kl 8-15.30 alle hverdager.
Telefon: 37 25 80 70
E-post: post@aei.no

Kontor/Sentralbord

Kjersti Brande Fredheim
Telefon: 37 25 80 70
E-post: post@aei.no

Kontor/Sentralbord

Nina Skaregrøm Eskedal
Telefon: 37 25 80 70
E-post: nina@aei.no

Daglig leder / Installatør

Preben Jensen
Telefon: 95 04 90 49
E-post: preben@aei.no

Økonomi leder / Markeds leder

Jan William Idalen
Telefon: 48 08 36 63
E-post: janwilliam@aei.no

Saksbehandler

Audun Limm
Telefon: 48 08 36 65
E-post: audun@aei.no

Saksbehandler

Stig Bjørge
Mobil 48 08 36 74
E-post: stig@aei.no

Prosjektleder

Helge Rindli
Telefon: 48 08 36 75
E-post: helge@aei.no

Prosjektleder

Christian Hansen
Telefon: 99 22 56 76
E-post: Christian@aei.no

Prosjektleder

Glenn Andersen
Mobil 48 08 36 66
E-post: glenn@aei.no

Saksbehandler, svakstrømstekniker

Trond Andersen
Telefon: 48 08 36 68
E-post: trond@aei.no

Teknisk Tegner

Geir M Norum
Telefon: 48 03 17 04
E-post: geir@aei.no

Montør

Bjørn Inge Igland
Mobil 48 08 36 67

Montør

Anders K.H.Dalholt
Mobil 48 08 36 64

Montør

Christoffer Krath Helvik
Mobil 48 01 50 56

Montør

Tor-Christian Salvesen
Mobil 48 08 36 77

Montør

Morten Igland
Mobil 48 01 50 71

Montør

Kent Rune Løvåsen
Mobil 48 01 50 57

Montør

Richard Pedersen
Mobil 48 01 50 59

Montør

Hans Andreas Gilje
Mobil 48 01 50 96

Montør

Per Morten Laursen
Mobil 48 01 50 68

Montør

Uwe Nerlich
Mobil 48 01 50 48

Montør

Henning Kristoffersen
Mobil 48 01 04 82

Montør

Thor-Eivind Sørlie
Mobil 48 01 50 60

Montør

Roald John Goldsworthy
Mobil 48 01 47 96

Montør

Joakim Hellum
Mobil 48 01 47 91

Montør

Trond Knutsen
Mobil 48 01 47 98

Montør

Trond Støyl
Mobil 48 01 50 47

Montør

Joshua J. Grafham
Mobil 48 01 04 81

Montør

Marius Syverstad Andreassen
Mobil 48 01 47 90

Montør

Michael Skowron
Mobil 48 01 47 97

Montør

Kim Knudsen
Mobil 48 01 50 70

Montør

Alf Kristian Gundersen
Mobil 46 85 96 42

Montør

Even Fossnes
Mobil 48 01 50 67

Montør

Åsmund Thaule
Mobil 94 80 56 40

Montør

Leif Vigre
Mobil 48 01 50 63

Montør

Jonas Hansen
Mobil 90 15 13 47

Montør

Jesper Engenes
Mobil 90 69 46 34

Montør

Mateusz Pilarski
Mobil 94 21 17 63

 

Lærling

Joel Tobiassen
Mobil 99 38 00 55

Lærling

Marius Risberg
Mobil 97 41 34 26

Lærling

Solfrid Koanda
Mobil 48 14 18 82

Lærling

Andreas Longnes
Mobil 93 88 32 23

Lærling

Tord Mathisen
Mobil 91 35 41 69

Lærling

Widar Andre Saga
Mobil 99 46 35 60

Lærling

Lars Fløystad Johansen
Mobil 92 47 14 35

Lærling

Matias Rudberg
Mobil 90 62 28 87

Lærling

Gunder Felix
Mobil 41 49 46 00

Lærling

Frithiof Kaupang
Mobil 90 84 20 40

Lærling

Stian Haaland
Mobil 91 75 78 92

Lærling

Eivind Knutson
Mobil 97 04 31 14

Hjelpearbeider

Sven Johannessen
Mobil 48 01 47 99